איתי שמעוני

מורה לתופים
31.7820357 35.2205027

צעיר אך בעל ניסיון רב עם הכלי – מבחינה תכנית, קריאת תווים, ספירה, ושפה מוזילקית של קצב בצורה עמוקה. מלמד מגוון רחב של סגנונות מוזילקים – מקלאסי וג’אז ועד לרוק כבד והיפ הופ. כל אחד רשאי לבוא וללמוד. שעות נוחות – מבוקר עד ערב ברוב הימים.

מלמד בשני דרכים:
*מגיע לבתים בירושלים. (ללא תוספת מחיר!)
*מלמד בסטודיו מקצועי, נוח ושקט במרכז העיר בירושלים.

*שיעור ניסיון בחינם!

איתי החל ללמוד תופים מגיל 12. הוא למד ב”סטודיו של אסף”, במשך שנים אצל המורה והמתופף אסף קראוס. בעל תשוקה חזקה לכלי, ולתורת הקצב במוזיקה, הקדיש רוב שעות ימיו לתיפוף, כתיבת מוזיקה ולמידה בביתו. לאיתי ניסיון של 10 שנות תיפוף + שנה של לימוד תופים בסטודיו של המורה לשעבר שלו. איתי הוא מורה מסור, אוהב, ונוטה לגשת לקשיים הספציפיים של כל תלמיד ותלמידה.

אין שני בני אדם שמתופפים באותה צורה: בשיעורים, נלמד לפתח את הסגנון האישי של כל בין ובת אדם בנוסף לחומר הרגיל (קראית תווים, יסודות, טכניקה, שמירה על קצב, ספירה של קצב, מעברים, משקלים וסגנונות שונים של מוזקיה והשילוב של התופים בהם). נלמד לפתח את המתופף שבך!

אעשה את מיטב יכוליתי להעביר שיעורים כיפיים, אך לימודיים ומעשירים! בשיעורים נחקור את המערכת ככל מוזיקלי וקיצבי. נלמד על כל פריט במערת ככלי בפני עצמו ונלמד לשלב אותם ביחד. נעשה כיף עם למידת שירים חדשים (נוכל אפילו ללמוד שירים שהתלמיד מציע), נלמד לקרוא (ולכתוב אם רוצים) תווים ברמה גבוהה, קורדינציה, ואינספור דברים מרתקים ומעניינים שתופים יכולים להציע!

השאירו תגובה

איפה זה נמצא?