בית הספר למוזיקה של דורון גיאת

מורה לתופים
32.0790039 34.77397250000001

בית הספר מלמד תלמידים בכל הרמות והגילאים.

שיעורי תופים אחד-על-אחד בשיטתו של דורון גיאת, בוגר כבוד של אקדמיית MI – Musicians Institute, לוס אנג’לס. בית הספר הוא גם הנציגות הרשמית של MI בישראל ומכשיר מתופפים ללימודים בו, כמו גם באוניבסיטאות אחרות.

החומר הנלמד כולל טכניקת ידיים בגישת מולר (Moeller), קריאת תווים, ליווי שירים ופלייבקים, ישיבה על קליק (מטרונום), נגינה בסגנונות שונים: רוק, ג’אז, מוסיקה לטינית על כל גווניה, רגאיי, פיוז’ן ועוד. ברמות הגבוהות החומר יכלול נגינה על מבנים מורכבים, נגינה במשקלים אי-זוגיים, קריאת צ’ארטים, נגינת ביג בנד ואילתור. בבית הספר יש ספריית תווים גדולה וחומר רב שנכתב על ידי דורון במהלך שנים רבות של לימוד.

דורון מלמד נגנים מקצועיים בישראל, בין תלמידיו דני מקוב (נקמת הטרקטור, אביב גפן, ברי סחרוף), שקד פורמן (The Fading), ויוני ליפשיץ (החדשות, היכל התהילה). מורי התופים האחרים הם: נועם ישראלי, ארקדי בלכמן, דוד בן-יאיר ויוני ליפשיץ.

בבית הספר יש חדרי אימון מאובזרים היטב – להשכרה לפי שעה.

לימוד כלי נגינה נוספים: לימודי גיטרה בס עם אלכס ברשדסקי, לימודי גיטרה חשמלית או קלאסית עם אלון מגוס תמיר וגיל לבני, קורס האזנה למוסיקה בהנחיית דורון גיאת, קורס Cubase בהדרכתו של שמוליק רכטשפר.

בית הספר ידוע בכיתות האמן שהפיק עם מתופפים גדולי עולם, ביניהם:

Dave Weckl, Jojo Mayer, Mark Guiliana, Chad Wackerman, Efrain Toro, Jeff Ballard, Omar Hakim, Thomas Lang

הכנת תלמידים לבגרות/רסיטל במוסיקה, ללהקות צבאיות וללימודים גבוהים.

איפה זה נמצא?

עשו לייק למגזין ראש תוף בפייסבוק!